معرفی واحد HSE

واحد HSE شرکت فنون ارتباطات با در اختیار داشتن کارشناسان، متخصصین و با بهره گیری از دانش و اطلاعات روز دنیا در طول سالیان متمادی  فعالیت در سازمانهای بزرگ استان اصفهان از جمله مجتمع فولاد مبارکه، ذوب آهن، پالایشگاه اصفهان، شرکت تاسیسات فرآوری اورانیوم (UCF) ، پلی اکریل، سیمانسپاهان ، صنایع هفتم تیر، اداره کل فرودگاههای استان، شرکت آب منطقه ای، شرکت برق منطقه ای و مراکز دیگر نسبت به ایجاد شرایط ایمن در پروژه های اجرایی همواره در تلاش بوده است.

این واحد با شروع اولین پروژه اجرایی در شرکت فولاد مبارکه اصفهان در ابتدای سال ۱۳۷۲ تاسیس و فعالیت خود را در جهت ارتقاء سطح ایمنی در حوزه فعالیتهای شرکت فنون ارتباطات آغاز نمود و تا کنون با بهره گیری از دانش و اطلاعات کارشناسان این رشته به فعالیت خود “”=ferh a>ادامه داده است.

این شرکت از سال ۱۳۹۰ تا ابتدای سال ۱۳۹۷ با میزان نفر ساعت کاری برابر با ۲۳۹٫۱۹۹ ساعت در کلیه نواحی و قسمتهای فولاد مبارکه نظیر فولادسازی، آهن سازی، انباشت و برداشت، نورد سرد ، انرژی سیالات ، نورد گرم و ساختمانهای اداری فعالیت اجرایی داشته و از افتخارات این واحد پایبندی به خطی مشی ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت فنون ارتباطات ،نداشتن حادثه و حفظ FR , SR برابر با صفر میباشد.

گزارش فراوانی آماری پروژه های اجرایی از فروردین ماه ۱۳۹۰ تا دی ماه ۱۳۹۷ به شرح ذیل میباشد:

شرح مقدار
تعداد پروژه اجرا شده ۹
تهیه و تدوین HSE PLAN ۷
نفر ساعت کاری ۲۳۹٫۱۹۹
میانگین تعداد نفرات ۲۰
آموزش تخصصی HSE (نفرساعت) ۲٫۱۹۱
تعداد جلسات کمیته حفاظت برگزار شده ۷۳

همچنین این واحد توانسته است در ارزیابی های HSE بالاترین نمرات ارزیابی سه ماهه و شش ماهه در حوزه های بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست را کسب نماید.

واحد HSE شرکت فنون. حرکت ارتباطات همچنان در حال تلاش در جهت حفظ منابع مادی و انسانی شرکت و در راستای خط مشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *